Akmenės krašto muziejus Akmenės krašto muziejus
  Apie mus |Padaliniai |Kontaktai |Finansinės ataskaitos |Viešieji pirkimai |Dokumentai |Klauskite
Svetainės medis mail Akmenės krašto muziejus
LtIRuIEn
Parodos, renginiai
a a

a
Rašytojų gimimo metų minėjimas (koncertas, skaitymai, laureatų apdovanojimai ir kt.) 2017.09.12

Rugsėjo 16 dieną Lazdynų Pelėdos muziejuje (Paragių k.) vyks Marijos Ivanauskaitės-Lastauskienės 145-ųjų ir Sofijos Ivanauskaitės-Pšibiliauskienės 150-ųjų gimimo metinių minėjimas bei rašytojos Lazdynų Pelėdos literatūrinės premijos konkurso laureatų apdovanojimai.

Pradžia 14.00 val.
Renginio atidarymas ir Akmenės kultūros namų liaudiškų romansų grupės „Akmenės vyrai“ koncertas.
Pranešimas „Lazdynų Pelėdos gyvenimo ir kūrybos vitališkumas“. Akmenės gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Rita Ringienė.
Trumpas Lazdynų Pelėdos literatūrinės premijos konkurso eigos aptarimas bei dalyvių pristatymas.
Lazdynų Pelėdos literatūrinės premijos konkurso laureatų apdovanojimai ir kūrinių skaitymai.
Akmenės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorės Zitos Sinkevičienės parengta bibliografinė apžvalga „Bajoriško dvaro kultūros rašytojos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams.
Renginio metu taip pat galėsite apžiūrėti Akmenės viešosios bibliotekos parengtą kraštotyrinę spaudinių parodą: „Gyvenimas sutalpintas knygose“, skirtą paminėti seserų rašytojų gimimo jubiliejams.
Pertraukos metu galėsite pasivaišinti arbata, kava ir gardžiu šiurpu.
Šventę organizuoja Akmenės rajono savivaldybė, Akmenės rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Lazdynų Pelėdos muziejus.
Dėmesio! Iš Naujosios Akmenės, Akmenės, Ventos ir Papilės į šventę ir iš jos nemokamai veš autobusas. Išvykimas iš Naujosios Akmenės Savivaldybės kiemo 12.00 val.
Būtina išankstinė registracija mob. 8 698 84 563 arba el. paštu direktore@abiblioteka.lt.

Atgal

Akmenės rajono savivaldybės
Akmenės krašto muziejus

Įmonės kodas 300629754
K. Kasakausko g. 17,
LT-85367 Akmenė
Tel. (8 425) 55 075
akmenesmuziejus@gmail.com

www.akmenesmuziejus.lt

Lankytojų aptarnavimo laikas
(nuo balandžio 1 d.
iki lapkričio 1 d
.):
antrad.–penktad. lankytojus
aptarnaujame nuo 9.00 iki 19.00 val.,

šeštadieniais – nuo 9.00 iki 17.00 val.

Lankytojų aptarnavimo laikas
(nuo lapkričio 2 d. iki kovo 31 d.):
antrad.
penktad. (9.00–18.00),
šeštadieniais (9.00–17.00).

Interneto svetainių kūrimas Svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos