Paremkite mus (2 proc. GPM)

Paremkite mus (2 proc. GPM)

2 proc. parama muziejui

Kviečiame pasinaudoti asmenine teise spręsti, kur keliaus Jūsų uždirbti pinigai. Jei niekam neskirsite 2 proc. GPM, tie pinigai pateks į bendrą valstybės biudžetą ir juos paskirstys už jus.

PAREMDAMI NEIŠLEISITE NĖ VIENO EURO CENTO!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, praėjusiais metais parėmusiems Akmenės krašto muziejų ir skyrusiems 2 procentus pajamų mokesčio.
Apsisprendę paremti mūsų muziejų, užpildykite pridedamą formą kompiuteriu ar ranka. Raidės ir skaičiai turi būti tiksliai įrašyti į langelius didžiosiomis spausdintomis raidėmis ir apačioje pasirašyta. Užpildytą ir pasirašytą formą iki  gegužės 1 d. pateikite savo miesto Valstybinei mokesčių inspekcijai (asmeniškai).Akmenės poskyrio adresas:  L. Petravičiaus a. 2, LT-85132 Naujoji Akmenė. Telefonas:  8 425 48 001,  8 425 48 008. Jei siųsite paštu: paštu siunčiami prašymai turi būti adresuojami VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyriui adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.
Atsisiųsti prašymo pildymo formą

Pildymo tvarką ir taisykles rasite Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapyje.
Tai galite padaryti ir internetu: http://deklaravimas.vmi.lt/
 Prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką (arba per elektroninio deklaravimo sistemą). Pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Pasirinkite formą „Pildyti portale“ (pavyzdžiui, Swedbank > E-paslaugos > VMI deklaravimas > Prisijungti prie EDS ir t.t.
Be to, gali padėti susigaudyti ir ši nuoroda: http://fondas.org/kaip-skirti-2-procentus-internetiniu-budu/ ).
Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą. Užpildykite ir pateikite. Taisyklės, kaip pildyti formą (.doc). 

Akmenės rajono savivaldybės Akmenės krašto muziejus yra biudžetinė įstaiga ir pagal LR labdaros ir paramos įstatymą turi paramos gavėjo statusą. Paramos gavėjo kodas – 300629754.
Paraginkite ir savo artimuosius, kolegas, draugus paremti Akmenės krašto muziejų – juk tai nieko nekainuoja!

Iš anksto dėkojame už Jūsų paramą.

Akmenės rajono savivaldybės Akmenės krašto muziejus
 
Įmonės kodas 300629754
K. Kasakausko g. 17, LT-85367 Akmenė
Tel. (8 425) 55 075
El. paštas akmenesmuziejus@gmail.com
www.akmenesmuziejus.lt
X