Parodos, renginiai

Akmenės krašto tautodailininkai

Pasipildė Akmenės krašto tautodailininkų gretos

 

            Lapkričio 28 d.  Šiaulių rajono Kuršėnų kultūros centre vyko tradicinė, kasmetinė, tautodailininkų jubiliatų pagerbimo šventė ir jų kūrybos paroda ,,Sukaktys”.

               Minėdama gražią metų sukaktį, alkiškietė, tautodailininkė Dalia Kundrotienė, parodai pateikė didelę, nuostabiai numegztų  pirštinių kolekciją.

              Jubiliatus sveikino seimo nariai Rima Bakštienė ir Stasys Tumėnas. Toliau sekė  kita šventinė dalis – tautodailininkų pažymėjimų įteikimas naujai priimtiems į tautodailės kūrybinį ratą.

              Akmenės krašto tautodailininkų ir meno kūrėjų gretas papildė nauji nariai, tai medžio kaukių drožėjas Vaidotas Sakalauskas ir tapytoja Sonata Pocienė. Šiek tiek vėliau prie jų prisijungs ir tapytoja Gedita Popovienė. Pažymėjimus įteikė ir naujais nariais pasidžiaugė Lietuvos tautodailininkų sąjungos vadovas Jonas Rudzinkas.

              Bendroje nuotraukoje iš kairės tautodailininkas Vaidotas Sakalauskas ir jo sūnus Audrius Sakalauskas, tautodailininkė Dalia Kundrotienė, Akmenės krašto tautodailininkų vadovė Lionė Stupurienė ir tautodailininkė Sonata Pocienė.

Akmenės rajono savivaldybės Akmenės krašto muziejus
 
Įmonės kodas 300629754
K. Kasakausko g. 17, LT-85367 Akmenė
Tel. (8 425) 55 075
El. paštas akmenesmuziejus@gmail.com
Banko sąskaita paramai: LT30 4010 0433 0020 7271​​​​​​​
www.akmenesmuziejus.lt
X