Skelbimai

Galerijos prižiūrėtojas

Laisva darbo vieta E. ir S. Adomaičių galerijoje. 
Reikalingas Galerijos prižiūrėtojas.

Galerijos prižiūrėtojas

Akmenės krašto muziejus ieško darbuotojo/-os Elenos ir Stanislovo Adomaičių galerijoje Akmenėje. 

Darbo krūvis 0,5 etato, 249 eur "į rankas".

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės tel. 8 425 55 075

el. paštas: akmenesmuziejus@gmail.com

Muziejus dirbs trumpiau

Muziejus dirbs trumpiau iki 17 val.

"Surink Lietuvą" naujas žaidimas

Norime jums pirmiesiems pristatyti ir pasidžiaugti, jog šiandien pagaliau išleidžiame į prekybą naująjį stalo žaidimą - "Surink Lietuvą. Skoniai", apie kurį Jums jau pasakojome ir kalbėjome. Jei matote poreikį priminti turistams (klientams) apie mus ir mūsų veiklą, kviečiame pasidalinti spaudos pranešimu ir keliomis nuotraukomis (pridedu), o mes planuojame keliones po Lietuvą ir sakome iki susitikimo!

Pirmasis Lietuvoje stalo žaidimas – receptų knyga

Surink Lietuvą komanda pristato naują stalo žaidimą – „Surink Lietuvą. Skoniai“. Šis stalo žaidimas supažindins ar tiesiog dar kartą primins apie tai, kokių yra tradicinių lietuviškų patiekalų, ir leis jau pirmo žaidimo metu ne vieną jų „pasigaminti“. Tai taip pat puikus įrankis draugų ar šeimos rate išsiaiškinti kas ir ką gamins pietums. „Surink Lietuvą“ komanda tiki, kad šis Lietuvoje sukurtas ir pagamintas žaidimas gali tapti pirmuoju žaidimu – receptų knyga. Žaidimas įkvėptas lietuviškos virtuvės ieškant patiekalų, kurie yra mums gerai žinomi ar tiesiog neatsiejami nuo šventinių tradicijų. Nors į šį žaidimą ir netilpo visi tradiciniai patiekalai, kurie tikrai yra verti jame būti, ateityje ketinama išleisti ir žaidimo papildymą, kuris prie stalo galėtų pakvieti dar daugiau žaidėjų ir pagaminti dar daugiau patiekalų. O didžiausias šio naujo žaidimo siekis - jį pritaikyti ir neregiams.
Kuriant žaidimą konsultuotasi ir su jauniausiu Lietuvos šefu – Roku Galvonu, būtent jo atsiųsti išsamūs kiekvieno recepto aprašymai ir pakišo mintį, kad įdomiausia būtų sužinoti, kaip gi tradicinius patiekalus gamina skirtingi regionai. Šiemet keliaudami po Lietuvą užsuksime į kavines, bendruomenes ar pas kitus gero maisto gaminimo specialistus, kartu pasigaminti žaidime esančių patiekalų. O visais įspūdžiais dalinsimės savo socialiniuose tinkluose. Tikimės atrasti gastronominius regionų skirtumus ar atskleisti negirdėtų legendų, tradicijų ten, kur jau atrodė, kad visos paslaptys yra žinomos, planais dalinosi Lina Baublienė „Surink Lietuvą“ projekto autorė. Tai jau antras „Surink Lietuvą“ stalo žaidimas, praėjusiais metais pristatytas atminties lavinimo žaidimas, kuris ne tik spalvingais paveikslėliais džiugina mažiausius „rinkėjus“, bet ir pristatė ne vieną įdomų faktą apie Lietuvą. Taip pat šio projekto sekėjus šiemet pasiekė dar viena naujiena, proginis magnetėlis, skirtas paminėti Palangos 100 metų prijungimo prie Lietuvos jubiliejų.

https://welovelithuania.com/surink-lietuva/parduotuve/zaidimai/surink-lietuva-skoniai/

1,2 proc. GPM

GERBIAMI TAUTODAILININKAI  IR   TAUTODAILININKŲ DRAUGAI,

Jeigu Jums artima  Lietuvos tautodailininkų  sąjungos Šiaulių   skyriaus  organizacijos  veikla, kviečiame ir Jus prisidėti prie tautodailės meno puoselėjimo   Lietuvoje, paskiriant 1,2 procento pajamų mokesčio - asociacijai  Lietuvos tautodailininkų sąjungos  Šiaulių skyriui (gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 193450124).

Jei norėtumėte skirti 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio paramą internetu:

1.  prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) .
2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
4. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale.
5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

(!) 5 Mokestinis laikotarpis – 2020
(!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔
(!) E1 Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas)
(!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 193450124
(!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – Lietuvos tautodailininkų sąjunga Šiaulių skyrius
(!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2
E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2023 m. (pildoma norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus).

Ankstesnis 1 2 Sekantis
Akmenės rajono savivaldybės Akmenės krašto muziejus
 
Įmonės kodas 300629754
K. Kasakausko g. 17, LT-85367 Akmenė
Tel. (8 425) 55 075
El. paštas akmenesmuziejus@gmail.com
Banko sąskaita paramai: LT30 4010 0433 0020 7271​​​​​​​
www.akmenesmuziejus.lt
X