Parodos, renginiai

Vietovardžių metai

Akmenės krašto muziejus ir Leopoldas Rozga išleido knygelę "Akmenės krašto vietovardžiai. Raida ir paveldas", Algirdas Vilkas yra autorius knygos "Mažeikių rajono išnykę ir nykstantys kaimai". Įvyko gražus apsikeitimas dovanomis tarp Akmenės ir Mažeikių rajonų. Abi knygos išleistos vietovardžių metams paminėti.
Norintys įsigyti knygą "Akmenės krašto vietovardžiai. Raida ir paveldas" galite atvykti į Akmenės krašto muziejų. Laukiame jūsų!

Muziejininkų komandiruotė

Rytoj, liepos 2 d., Akmenės krašto muziejaus kolektyvas išvyksta į Tauragės krašto muziejų "Santaka" pasisemti naujų idėjų.

Kultūros keliai

2019 m. Kultūros ministerija įgyvendino kultūros keliams vystyti skirtą renginių ciklą, kuriame pranešimus skaitė ekspertai/kultūros kelių praktikai iš Norvegijos, Danijos, Švedijos, Jungtinės karalystės. Šio EEE finansinio mechanizmo dvišalio bendradarbiavimo fondo projekto  „Kultūros keliai regioniniam vystymui“ rezultatas –  gairės, kultūros kelių kūrėjams ir vystytojams Lietuvoje skirtas praktinis vadovas, sudarytas remiantis gerosios užsienio valstybių praktikos pavyzdžiu (nuoroda į leidinį Kultūros ministerijos puslapyje: https://lrkm.lrv.lt/lt/veikla/kulturos-keliai).

Pridedame leidinį:

KULTŪROS KELIAI (LT)

KULTŪROS KELIAI (EN)

 

Ankstesnis 1 ... 4 5 6 7 8 ... 11 Sekantis
Akmenės rajono savivaldybės Akmenės krašto muziejus
 
Įmonės kodas 300629754
K. Kasakausko g. 17, LT-85367 Akmenė
Tel. (8 425) 55 075
El. paštas akmenesmuziejus@gmail.com
Banko sąskaita paramai: LT30 4010 0433 0020 7271​​​​​​​
www.akmenesmuziejus.lt
X